Autoryzowany Sklep GoPro w Polsce

wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł
Promocje
Kamera GoPro HERO 5 SESSION
Kamera GoPro HERO 5 SESSION
1 499,00 zł 1 399,00 zł
Obudowa GoPro Dive Housing 60m
Obudowa GoPro Dive Housing 60m
279,00 zł 199,00 zł
szt.
Producenci
Opcje przeglądania

Poniżej przedstawiamy najnowsze kamery sportowe, kamery na kask znanego i uznanego na całym świecie producenta GoPro. Najnowsza oferowana generacja tego producenta to kamera GoPro HERO5 BLACK, GoPro HERO5 SESSION oraz podstawowy model GoPro HERO SESSION. Po raz pierwszy cała gama kamer GoPro jest wodoodporna bez dodatkowej obudowy, co bardzo usprawnia korzystanie z nich w różnych warunkach. Nie ma już potrzeby wyciągania kamery z obudowy za każdym razem, gdy chcemy zmienić baterię, naładować czy ustawić parametr za pomocą dotykowego ekranu LCD. W modelach SESSION i BLACK wprowadzono także stabilizację obrazu dla uzyskania płynnych, stabilnych ujęć i wygodne sterowanie głosem, przydatne wszędzie tam, gdzie nie mamy bezpośredniego, bezpiecznego dostępu do urządzenia. Dla zniwelowania jednej z największych wad kamery GoPro - kiepskiej jakości dźwięku - flagowiec BLACK po raz pierwszy oferowany jest zaś z trzema wbudowanymi mikrofonami (dźwięk stereo). Możliwość wykonywania zdjęć w formacie RAW ucieszy wszystkich entuzjastów fotografii i jej zaawansowanej obróbki.

W przypadku wszelkich pytań, sugestii dotyczących wyboru odpowiedniego modelu GoPro do konkretnych potrzeb - służymy swoją pomocą. Zapraszamy jednocześnie do naszego sklepu przy ul. Górczewskiej 228 lok. 2, Warszawa.

GoPro HERO 4 Black GoPro HERO 4 Black

Kamera wycofana z oferty

Producent: GoPro
Cena: 1 799,00 zł
szczegóły
GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black MUSIC - Kamera GoPro 4

Kamera wycofana z oferty

Producent: GoPro
Cena: 1 799,00 zł
szczegóły
GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4 GoPro HERO 4 Black Surf - Kamera GoPro 4

Kamera wycofana z oferty

Producent: GoPro
Cena: 1 799,00 zł
szczegóły
GoPro HERO 3+ Black Edition GoPro HERO 3+ Black Edition

Uwaga!! Kamera wycofana z produkcji. Została zastąpiona nowymi modelami GoPro 4.
Kamera Sportowa GoPro HERO 3+ Black Edition to poprawiona i ulepszona wersja innowacyjnego modelu GoPro HERO 3 Black. Kamera GoPro HERO 3+ względem poprzednika jest mniejsza i lżejsza aż o 20%. Dodano dodane nowe funkcje zwiększające komfort użytkowania. SuperView to nowy tryb video, który pozwala rejestrować obraz z jeszcze szerszej perspektywy. Auto Low Light w sprytny sposób dostosuje liczbę klatek na sekundę, tak aby zapewnić jak najlepszy obraz podczas nagrywania w słabych warunkach oświetleniowych. Wbudowany moduł WiFi jest teraz 4 x szybszy. W HERO 3+ Black poprawiono również czas pracy baterii, który jest teraz o 30% dłuższy. Co najważniejsze - kamera GoPro HERO 3+ Black posiada jeszcze ostrzejszą optykę.

Producent: GoPro
Cena: 1 799,00 zł
szczegóły
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl